Російська сторона у Спільному центрі з контролю і координації не допустила ремонтників до робіт на території, контрольованій бойовиками.

Ремонт пошкоджених ліній електропередач під Авдіївкою на підконтрольній Україні території завершено, однак російська сторона у Спільному центрі з контролю і координації не допустила ремонтників до робіт на території, контрольованій бойовиками.

Про це повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, група електромонтажників відновила всі 5 пошкоджень ліній електропередач на підконтрольній Україні території.

«Натомість групу монтажників із того боку російська сторона не допустила до робіт, посилаюсь, нібито, на обстріли наших військових. Але це абсолютний фейк – ЗСУ однозначно не стріляли, адже в районі були наші працівники», – повідомив Жебрівський.

Як вдалось з’ясувати електромонтажникам, на непідконтрольній території пошкоджена опора ліній електропередач над Горлівською трасою. 

Сьогодні, 20 лютого, українська сторона в СЦКК знову подає запит режиму тиші, щоб ремонтники повністю відновили лінію електропередачі. 

«Вода в місто подається за визначеним графіком – від 16:00 до 22:00. Каналізаційно-насосна і насосна станції працюють на електрогенераторах. Коксохім підтримує достатній температурний режим у тепломережах міста. Система газопостачання в Авдіївці працює у штатному режимі», – додав голова Донецької військово-цивільної адміністрації.

Нагадаємо, 17 лютого внаслідок обстрілу Авдіївки 2 місцевих жителі отримали поранення. Також один зі снарядів влучив у котельню школи.

18 лютого Авдіївка залишилася без води та електрики внаслідок артилерійського обстрілу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: