На Авдіївському коксохімічному заводі запрацювало друге виробниче крило, зокрема, роботу відновили чотири структурні підрозділи підприємства. Це дало можливість повноцінно працювати всьому колективу коксохіму

На Авдіївському коксохімічному заводі запрацювало друге виробниче крило, зокрема, роботу відновили чотири структурні підрозділи підприємства. Це дало можливість повноцінно працювати всьому колективу коксохіму.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначимо, що завод вимушено не працював через бойові дії на Донбасі та постійні перебої з електропостачанням.

Як додає прес-служба, два коксових цехи з чотирьох були переведені у режим гарячої консервації. Також були зупинені й хімічні цехи.

«На початку травня коксохім підключився до нової лінії електропередач. Завдяки відновленню енергопостачання підприємства після тривалої зупинки запущено в роботу коксові цехи №3 та №4, сіркоочищення №2 та уловлювання №2. Це дозволило збільшити щодобове виробництво коксу валового з 5,5 тисяч до 7,5 тисяч тонн», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що на Авдіївському коксохімічному заводі через пошкодження кабелю сталася повна аварійна зупинка виробництва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: