Wizz Air, найбільший лоукост-перевізник в Центральній і Східній Європі, запустить рейси з Києва в Німецький Ганновер та Польський Вроцлав, повідомляє прес-служба компанії.

Перельоти в цих напрямках будуть виконуватися з 31 жовтня і 1 листопада двічі в тиждень по понеділках і п'ятницях — в Ганновер, по вівторках і суботах — до Вроцлава.

Мінімальна доступна вартість квитка у Вроцлав становить 239 грн (менше 9€) для членів Wizz Discount Club та 489 грн (17€) при звичайному бронюванні.

Разом з цими новими рейсами з Києва в Ганновер і Вроцлав Wizz Air з Києва пропонує 12 маршрутів в шість країн.

Крім цього, група Wizz має намір відкрити нові рейси з Тузли — Боснія і Герцеговина, в Біллунн — Данія і Берлін-Шенефельд . Також з Бухареста в Біллунн і Ганновер; з Вільнюса в Гренобль та інші.

Wizz Air — найбільший лоукост перевізник в Центральній і Східній Європі, пропонує рейси більш ніж по 420 маршрутам з 25 баз. Флот авіакомпанії складається з 71 літаків Airbus A320 і A321.

Раніше в Україні працювала його дочірня компанія – «Візз Ейр Україна», однак її діяльність була припинена по ряду причин, в основному, комерційних.

Нещодавно генеральний директор групи Wizz Air Джозеф Вараді відзначав, що група розглядає питання розширення діяльності в Україні у зв'язку зі стабілізацією ситуації в країні.

Поділитись: