В Австралії двоє підприємців запустили коворкінг Nomadic Thinkers (Кочові мислителі), в який пускають тільки чоловіків

В Австралії двоє підприємців запустили коворкінг Nomadic Thinkers (Кочові мислителі), в який пускають тільки чоловіків.

Про це повідомляє AIN.ua

Основа мета такого способу праці — «об'єднати кращі уми, найвишуканіші знання, здорові принципи і доведені методи, щоб допомогти кожному процвітати у всіх сферах життя, будь-то фінанси або здоров'я, відносини або мужність», — йдеться на сторінці коворкінгу у Facebook.

Як пояснюють засновники, жінка може зайти в приміщення, але далі столу реєстрації вона пройти не зможе.

Чоловіки пояснюють це тим, що «жінки роблять нас вразливими, а ми хочемо дати чоловікам можливість попрацювати в здоровому довкіллі».

За словами співзасновника проекту Семюеля Монагана, чоловіки схильні занурюватися в депресію і навіть доходити до домашнього насильства, якщо їм не надати особистого «чоловічого» простору.

Австралійки обурилися подібними заявами чоловіків. Однак на звинувачення в шовінізмі «мислителі» не відреагували.

Замість цього вони заявили, що в їх підприємство вже вклалися шість інвесторів. Але більш конкретну інформацію надати відмовилися.

Згідно з повідомленням, членство в подібному коворкінгу коштує  45 доларів на тиждень. Такий тарифний план називається «Беар Гріллз» і включає безлімітне користування офісом і спортзалом.

Дорожчий тарифом під назвою «The Musk Have» коштує 85 доларів на тиждень. Він передбачає такі ж послуги, як і в дешевшому тарифі, проте додається ще особиста шафа.

Поділитись: