«Коронавірусна» марка від пошти Австрії
Фото:

Österreichische Post AG

Поштова служба Австрії представила марку зі слоненям, надруковану на туалетному папері, та натяком дотримуватися соціальної дистанції. Таким чином хотіли показати, як пандемія вплинула на звичне життя.

Про це повідомляє пресслужба пошти Австрії.

Марка надрукована на туалетному папері для того, щоб «іронічно натякнути» на паніку на початку пандемії коронавірусу, коли люди масово скуповували різні товари, зокрема туалетний папір.

Для того, щоб зробити марку з такого матеріалу стійкою, одну сторону туалетного паперу ламінували.

Марка випускається на аркушах завширшки 10 сантиметрів, що становить десяту частину від 1 метра. Саме таку дистанцію закликають дотримуватися в Австрії. Слоненя також символізує соціальну дистанцію, оскільки має довжину 1 метр.

Якщо скласти 10 аркушів із марками, то якраз вийде та відстань, яку потрібно дотримуватися в умовах пандемії.

Коштує марка 5,50 євро, від цієї суми 2,75 євро пошта Австрії передасть на благодійність.

Поштова служба Австрії не вперше інноваційно (як це називають самі співробітники) реагує на події у світі. На початку року вони надрукували марку на честь виходу Великої Британії з ЄС. Спочатку марки робили з датою виходу 29 березня 2019 року, але Brexit постійно відкладався.

Після того, як у січні вихід відбувся, австрійська пошта не захотіла переробляти марки. Натомість на старому варіанті вказала зверху закреслену стару дату Brexit, а знизу — 31 січня 2020.

Марка на честь Brexit
Фото:

Österreichische Post AG

Коронавірус в Австрії

З початку епідемії там підтвердили 74 415 випадків коронавірусного захворювання. З них 954 пацієнтів померли від ускладнень, а понад 55 тисяч людей одужали.

В Австрії до 31 березня 2021 року діють обмеження на подорожі до країни. Зокрема через пандемію в Австрію не пропускають громадян третіх країн, які в'їжджають поза межами ЄС та Шенгенської зони. Винятки є для членів подружжя, дипломатичних місій тощо, але їм перед в'їздом потрібно показати негативний результат ПЛР-тесту.

Поділитись: