УКРАЇНА

«Автомайдан» вимагав відставки міністра внутрішніх справ Авакова

УКРАЇНА/«Автомайдан» вимагав відставки міністра внутрішніх справ Авакова
Зберегти
Вигляд
lead
Учасники «Автомайдану» провели акцію протесту «АвакOFF» під будинком міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, вимагаючи його відставки

Учасники «Автомайдану» провели акцію протесту «АвакOFF» під будинком міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, вимагаючи його відставки. Про це повідомляє кореспондент Громадського.

На переконання протестувальників, МВС не реформується, за що громадськість «платить велику ціну».

«Що є коренем українських проблем? Це корупція, конкретний злодій, який сидить на державній посаді і капіталізує її, забираючи собі кошти. Чому наше міністерство внутрішніх справ не робить свою роботу? Ми платимо високу ціну за корупцію в правоохоронних органах», — сказав під час мітингу учасник «Автомайдана» Сергій Хаджинов.

«Аваков не збирався проводити реформи. Він не мав ніякого відношення до поліцейської реформи. З патрульних вирощували майбутніх управлінців нової реформованої поліції. Але Аваков робив все можливе, щоб цього не допустити. Авакову потрібні «свої» люди. Не реформатори, а «свої», — продовжив він.

«Так продовжуватись далі не може. Ми маємо просту вимогу — аби Аваков був звільнений, як людина, яка не справилась з реформами», — підкреслив Хаджинов.

В ході мітингу учасники запропонували парламентській коаліції назначити іншу людину на посаду міністра внутрішніх справ, зазначивши, що дострокових виборів для цього проводити не потрібно.

На думку протестувальників, голова МВС Аваков є ключовою особою, яка перешкоджала проведенню поліцейської реформи

Нагадаємо, в лютому 2016 року в мережі з'явилося відео, на якому нібито колишній заммінстра внутрішніх справ Сергій Чеботар і син міністра внутрішніх справ Авакова Олександр обговорюють питання закупівлі рюкзаків для МВС.

НАБУ відкрила справу за підозрою у зловживаннях при даній закупівлі.

Арсен Аваков називав інформацію про причетність його сина до закупівель рюкзаків недостовірною.

Солом'янський районний суд Києва зобов'язав оператора мобільного зв'язку Lifecell надати слідчим Національного антикорупційного бюро доступ до інформації про телефонні дзвінки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у справі про зловживання при поставці рюкзаків в міністерство.

Пов`язані новини