ENRU

Автор Telegram Дуров відповів Роскомнадзору на погрозу блокувати месенджер в РФ

Засновник соцмережі «ВКонтакте» та автор месенджера Telegram Павел Дуров відповів представникам Роскомнадзору на погрозу заблокувати Telegram в Росії.

Про це він написав на своїй сторінці «ВКонтакте», пише «Дождь».

Власник месенджера Telegram Павло Дуров назвав «парадоксальним» те, що в Росії на порядку денному не стоїть блокування контрольованих США месенджерів Whatsapp або Facebook Messenger.

«Парадоксально, що на порядку денному в Росії немає блокування контрольованих США WhatsАpp або Facebook Messenger, але активно обговорюється блокування нейтрального по відношенню до Росії Telegram», — написав  він.

«Як тільки Telegram блокується, листування російських чиновників, їх спілкування з друзями і родичами і інші чутливі дані через WhatsApp/Viber перейдуть в підконтрольні Америці хмари Apple iCloud/Google Drive», — додав Дуров.

За словами Дурова, заява Роскомнадзору виглядає «як саботаж державних інтересів». «Який в цьому сенс з точки зору національної безпеки Росії?», — підкреслив Дуров.

Раніше, глава Роскомнадзору Олександр Жаров звернувся до адміністрації Telegram і Дурова з проханням зареєструватися як розповсюджувач інформації в Росії.

У разі відмови Роскомнадзор погрожував заблокувати месенджер Telegram у Росії.

Раніше Роскомнадзор погрожував заблокувати Telegram у разі відмови від передачі даних.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram