25 лютого, у день народження української поетеси Лесі Українки у мережі з'явився перший тизер біографічної драми про неї, яка має робочу назву «Леся Українка. Узлісся». Про це повідомили творці фільму.

Сюжет стрічки розгортається навколо подій 1901 року, коли Українка вирушила до Мінська, аби доглядати за своїм важкохворого коханого Сергія Мержинського. Саме у той час поетеса написала одну зі своїх відомих поем — «Одержима».

«Леся опиняється у найтрагічніший момент свого життя, але вона знаходить в собі сили, щоб перетворити горе і біль втрати на глибинну та дуже проникливу творчість», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зйомки тизеру проходили у Києві — у Голосіївському парку та у декораціях однієї із фотостудій.

Режисером фільму стала Нана Джанелідзе, лауреатка премії «Ніка» за документальний фільм «А чи є там театр?!». Головну роль виконала українська актриса Дарина Полуніна.

Акторський дебют Полуніної відбувся в короткометражному фільмі Аркадія Непиталюка «Кров'янка», який у 2016 році отримав Національну кінопремію «Золота Дзиґа». Вперше у повному метрі дебют акторки відбувся у фільмі «Фостер і Макс» Анатолія Матешко.

Проект про Лесю Українку було підтримано Український культурним фондом.

Наразі автори не уточнюють, коли фільм про Лесю Українку вийде в прокат.

Поділитись: