Світ

Автори «Вулиці Сезам» додали нового персонажа, аби привернути увагу до бездомних людей

BBC
Світ/Автори «Вулиці Сезам» додали нового персонажа, аби привернути увагу до бездомних людей
Зберегти
Вигляд
lead
Глядачам телевізійного шоу «Вулиця Сезам» представили першого персонажа, аби привернути увагу дітей до проблеми бездомних людей.

Нова героїня мультику Лілі — семирічна дівчинка, батьки якої втратили власне житло. Вона розповідає свою історію маппету Елмо. Персонажі малюють фіолетовою крейдою, бо такого кольору були стіни в кімнаті Лілі. Вона розповідає, що її родина не має власної квартири, і постійно залишається у різних місцях.

Наразі персонаж Лілі не з'являтиметься в телесеріалі «Вулиця Сезам», проте буде в YouTube-версії, а також у відеороликах та журналах історій на веб-сайті «Вулиці Сезам», пише BBC.

Автори мультфільму зазначили, що у США понад 2,5 мільйони бездомних дітей, майже половина з яких — діти до 6 років. 

«Окрім щоденних труднощів, бездомні діти можуть постраждати через бідність, домашнє насильство або інші проблеми, які спричинили втрата житла», — сказала Шеррі Вестін, президентка некомерційної освітньої організації Сезам-стріт.

«Вулиця Сезам» — програма, створена у 1969 році. В її розробці беруть участь педагоги та психологи, фахівці з розвитку дитини. Вони намагаються навчити дітей не лише читати та рахувати, в ігровій формі їм пояснюють цінності сучасного суспільства та навчають вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Ляльки-маппети, створені Джимом Хенсоном, спочатку були персонажами дитячої програми «Вулиця Сезам». Пізніше для них було створене окреме шоу.

Нагадаємо, у Британії лавочки проти безхатченків спричинили протести.

/

Пов`язані новини