УКРАЇНА

Автовласники зможуть купити «автоцивілку» онлайн

7 лютого, 2018 10:33
УКРАЇНА/Автовласники зможуть купити «автоцивілку» онлайн
Зберегти
Вигляд
Страхові компанії 7 лютого розпочинають продажі полісів «автоцивілки» (ОСЦПВ) через Інтернет.

Страхові компанії 7 лютого розпочинають продажі полісів «автоцивілки» (ОСЦПВ) через Інтернет.

Про це Громадському повідомили в Моторному (транспортному) страховому бюро України (МТСБУ).

Для цього потрібно подати заявку на сайті страхової компанії з вказанням всіх необхідних даних для укладання договору. Далі страховик розраховує вартість договору страхування та формує для клієнта пропозицію. Якщо автовласник погоджується на пропозицію, він підтверджує заявку та оплачує договір на сайті страховика чи через відділення банку.

Раніше клієнт мав обов’язково приїхати в офіс страхової компанії або зустрітися з її представником для отримання полісу.

Електронний поліс дозволить уникнути шахрайства: страхові компанії, які збанкрутують, автоматично втратять можливість реєструвати договори через центральну базу даних. Також електронні поліси можуть бути трохи дешевшими за звичайні.

Водночас таном на 7 лютого лише сім страхових компанії пройшли тестування і отримали право продавати електронні поліси. Серез них — «АХА Страхування», «ІНГО Україна», VUSO, «Арсенал Страхування», «PZU Україна», «Уніка».

Крім того, досі немає офіційних домовленостей із МВС і Нацполіцією, чи готові вони під час перевірки вважати чинними електронні поліси.

/Вікторія Руденко

Пов`язані новини