УКРАЇНА

«Азов» пікетував «Київміськбуд» через забудівлю на Святошино

УКРАЇНА/«Азов» пікетував «Київміськбуд» через забудівлю на Святошино
Зберегти
Вигляд
lead

Близько 30 представників цивільного корпусу «Азов» заблокували вхід до «Київміськбуду». На місце прибули близько 40 представників поліції та Національної гвардії.  

Представники «Азову» застосували димові шашки.  

Мітингуючі принесли під будівлю частини заборів за рваного одягу, що пошкодили під час учоршніх сутичок на будмайданчику у районі Святошино. 

У коментарі Громадському представник ЦК «Азов» Назар Кравченко повідомив, що під час сутичок на будмайданчику 8 вересня постраждали 30 активістів.

«Вчора забудовники «Київміськбуд» найняли «тітушек», постріляли хлопців, порозбивали їм голови. Вони кидалися цеглинами, була зброя. У нас більше 30 поранених активістів. Це робив забудовник. Ось ми і принесли шматки антуражу щоб нагадати їм чим вони займаються. І, відповідно, «Київміськбуд» сьогодні не працює. Можливо, найближчим часом, їм доведеться переїхати», — сказав Кравченко.    

Станом на 9.50 мітинг закінчився. Як повідомляє кореспондент Громадського, як мінімум, одного представника «Азов» затримали. 

Нагадаємо, 8 вересня ЦК «Азов» взяв штурмом будмайданчик біля Святошино.  

Протистояння почалися з 6 на 7 вересня. Тоді на будмайданчику Святошина поліція затримала «представників забудовника».

При цьому, «Київміськбуд» заявив про законність усіх дій щодо зведення багатоповерхівки у Святошинському провулку Києва.

Пов`язані новини