Технології

«Азовсталь» почав поставки власних кранових рейок на ринки України та СНД

27 грудня, 2016 16:01
Технології/«Азовсталь» почав поставки власних кранових рейок на ринки України та СНД
Зберегти
Вигляд
Меткомбінат «Азовсталь» почав власне виробництво кранових рейок КР80. Вони призначені для будівництва шляхів мостових кранів з високою вантажопідйомністю для морських портів, будівельних компаній та промислових підприємств

Меткомбінат «Азовсталь» почав власне виробництво кранових рейок КР80. Вони призначені для будівництва шляхів мостових кранів з високою вантажопідйомністю для морських портів, будівельних компаній та промислових підприємств.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на прес-службу компанії.

Як зазначається, власне виробництво рейок дозволить відмовитись від російського імпорту.

«Випуск нових кранових рейок дозволить наповнити внутрішній ринок продукцією вітчизняного виробника і відмовитися від російського імпорту. «Метінвест» (до групи якого входить «Азовсталь» - ред.) планує щорічно реалізовувати 5-6 тисяч тонн кранових рейок всіх випущених видів», — йдеться у повідомленні комбінату.

Згідно з повідомленням, перші 100 тонн нового профілю вже поставлені на внутрішній ринок і в країни СНД. Очікуваний обсяг реалізації кранових рейок КР80 оцінюється приблизно в 1 тисячу тонн на рік.

Як наголошується, з виведенням на ринок рейок КР80 меткомбінат «Азовсталь» завершує формувати лінійку найзатребуваніших кранових рейок в промисловості.

Пов`язані новини