Політика

Бачо Корчилава про нових міністрів: Будь-які історичні зміни – це командна гра

Політика/Бачо Корчилава про нових міністрів: Будь-які історичні зміни – це командна гра
Зберегти
Вигляд

Будь-які історичні зміни – це командна гра. Про це в студії Громадського сказав колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні Бачо Корчилава, коментуючи призначення нових міністрів-іноземців в український уряд.

«Айварас Абромавичус – гарний вибір на міністра економіки, він довго працював з великими інвестиціями. Дуже добре, що міністр фінансів Наталя Яресько – теж американка. Вони разом мають донести до своїх підлеглих, що світ – він вже інший, не радянський. Ці люди мають переламати їхній світогляд, показати, як треба робити по-іншому», - вважає дипломат.

Також, Корчилава підкреслив важливу роль міністерства фінансів, яку в Україні воно не відіграє.

«У всьому світі у підпорядкуванні міністра фінансів перебувають податкова, митниця. Тобто, він сам гроші збирає, сам розподіляє їх і сам роздає. В Україні – не так. В Україні міністр фінансів тільки планує, але не роздає», - пояснив він.

Але, на його думку, як міністр економіки і міністр фінансів працюватимуть – залежить не від них, а від ситуації.

На думку Корчилави, міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі шокує українських політиків і міністрів своїми поглядами.

«Охорона здоров’я – дужа важлива для економіки сфера. Він запропонує західну структуру охорони здоров’я», - сказав дипломат.

Також, він вважає, що Ека Згуладзе на посаді заступника міністра внутрішніх справ – теж гарне призначення.

«Ека Згуладзе – це людина, яка вміє проводити великі проекти. Вона була заступником міністра внутрішніх справ і керувала Академією поліції в Грузії. Це дуже працездатна людина, яка може цілодобово знаходитися на робочому місці. Але як вона працюватиме, буде залежити від того, чи дозволять їй це робити. Дехто з українських силовиків буде втрачати свідомість під час роботи з нею», - сказав він.

Пов`язані новини