Національний банк України відніс до категорії неплатоспроможних банк «Траст» в зв'язку з погіршенням фінансового стану фінустанови.

Національний банк України відніс до категорії неплатоспроможних банк «Траст» в зв'язку з погіршенням фінансового стану фінустанови.

Про це повідомляється на сайті регулятора.

Обумовив погіршення стану банку значний обсяг кредитів, які «надавався на територіях, на яких здійснюється АТО».

«У зв'язку з відсутністю обслуговування таких кредитів, фінансовий стан банку значно погіршився. Капітал банку став негативним (на 1 грудня — «мінус» 135 млн грн)», — йдеться у повідомленні НБУ.

За даними НБУ, 96% вкладників отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму у 200 тис. гривень.

Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом. Загальна гарантована сума відшкодування сягає 552 млн. гривень.

Власниками істотної участі в банку є український бізнесмен Володимир Авраменко (78.9%) та громадянин РФ Сєргєй Бєляєв (16.1%).

Водночас, до середини 2015 року акціонерами банку були громадяни РФ Ілья Юров, Ніколай Фетісов та Сєргєй Бєляєв, додали в НБУ. 

Раніше повідомлялося, що в Україні залишилося 4 банки з непрозорою структурою власності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у Києві відмовився арештувати російського банкіра Юрова.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile