Батальйон «Айдар» можуть розформувати і вивезти із зони АТО через те, що в.о. міністра оборони Михайла Коваля «неправильно поінформували про хід бою 17 червня неподалік Луганська». Про це повідомив командир 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Сергій Мельничук.

«Останній наш скандальний бій 17 червня, про який ходять чутки, коли всі звинувачували у тому, що ми самовільно пішли в наступ на Луганськ, а насправді це була контратака», - зазначив він.

Також Мельничук спростував звинувачення у тому, що він залишив підрозділ під час бою.

«Коли вівся бій, я був на передовій, і це можуть підтвердити бійці мого підрозділу», - запевнив він.

За словами комбата, «коли ми отримали наказ про розформування, через дві години у нас стояли машини із ОК «Південь», щоб забрати польові кухні, засоби зв’язку, медичне обладнання, тобто, мої люди ще стоять в окопах, ще захищають державу, а в нас уже забирають засоби для лікування».

На переконання Мельничука, Коваля і Порошенка «неправильно проінформували про хід подій, який стався 17 червня, і цей наклеп призвів до бурхливих подій, які зараз починають розвиватися».

Нагадаємо, що керівництво АТО звинувачує командування батальйону в ухваленні самовільних рішень, які призвели до втрат серед військових. 

Поділитись: