УКРАЇНА

«Батьківщина» і Радикальна партія заблокували трибуну Ради з вимогою створення ТСК по тарифах

УКРАЇНА/«Батьківщина» і Радикальна партія заблокували трибуну Ради з вимогою створення ТСК по тарифах
Зберегти
Вигляд
lead

Фракції Радикальної партії і «Батьківщина» заблокували трибуну і президію Верховної Ради України, а також президентське місце в сесійній залі парламенту.

Наразі близько 20 народних депутатів з двох фракцій сидять за президією, стоять біля трибуни і зайняли президентське місце.

Лідери фракцій Олег Ляшко і Юлія Тимошенко стоять біля трибуни.

Народний депутат з фракції «Батьківщина» Олександра Кужель посіла місце президента у Верховній Раді, а на місце спікера в президії зайняла Надія Савченко.

Раніше лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявляв, що разом з його фракцією блокувати трибуну і президію Верховної Ради буде і фракція «Батьківщина».

Ляшко нагадав про вимоги фракцій - створити слідчу комісію Верховної Ради з тарифами, прийняти закон, який передбачає, що весь газ вітчизняного виробництва повинен йти на потреби ЖКГ, розслідування корупції, офшорів вищих посадових осіб держави.

Згодом на трибуну вийшов спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Він оголосив про відкриття вечірнього засідання парламенту та одразу ж це засідання закрив.

Парубій пояснив, що через ситуацію із блокуванням трибуни Ради парламентським фракціям необхідно провести політичні консультації.

Пов`язані новини