Фракція Верховної Ради «Батьківщина» не збирається ініціювати питання про позбавлення Надії Савченко депутатського мандату.

Фракція Верховної Ради «Батьківщина» не збирається ініціювати питання про позбавлення Надії Савченко депутатського мандату.

Про це заявила очільниця фракції Юлія Тимошенко, передає «Інтерфакс-Україна»

«Зараз у неї своя дорога, і вона має право своєю дорогою йти. Партія «Батьківщина» не буде ініціювати позбавлення Надії Савченко депутатського мандата, бо люди віддали за неї голоси, і вона має право працювати у Верховній Раді», – зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, Савченко виключили з фракції «Батьківщина».

Про можливе виключення Савченко з фракції напередодні заявила лідерка «Батьківщина» Юлія Тимошенко.  

Раніше повідомлялося, що Надія Савченко 7 грудня відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками бойовиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко про зустріч з ватажками бойовиків: Я в них чорта не побачила.

Савченко підтвердила слідчим Служби безпеки України, що відвідувала Мінськ, де спілкувалася з лідерами «ДНР» та «ЛНР»Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким.

У політичній партії «Батьківщина», до якої належить Надія Савченко, вважають неприпустимими будь-які переговори з ватажками «ДНР» та «ЛНР».

В СБУ заявили, що Надія Савченко на переговорах із ватажками «народних республік» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком обговорювала питання не тільки заручників, але й амністію бойовиків та зняття економічних санкцій з РФ.

Поділитись: