Політична партія «Батькіщвина», лідеркою якої є Юлія Тимошенко, лідирує в рейтингу щодо майбутніх виборів до парламенту.

Політична партія «Батьківщина», лідеркою якої є Юлія Тимошенко, лідирує в рейтингу щодо майбутніх виборів до парламенту.

Про це йдеться в результатах опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Так, за «Батьківщину» б проголосували 19,6% тих, хто буде голосувати на парламентських виборах та визначився з кандидатами. На 8,4% відстає «Блок Петра Порошенка», а третє місце в рейтингу посідає «Опозиційний блок» з 10,1%.

Згідно з інформацією соціологів, найбільші шанси пройти до парламенту мають 8 політичних партій. Серед них, окрім трійки лідерів, є також партія «За життя», «Громадянська позиція, «Слуга народу», «Радикальна партія», «Блок Святослава Вакарчука» (неіснуюча - ред), «Об’єднання Самопоміч» та «Свобода».

Опитування проводили з 8 по 23 вересня. Соціологи опитали думку 2026 людей в 110 населених пунктах України. На Донбасі опитування проводили лише на підконтрольних уряду територіях.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися восени 2019 року. Президентські вибори — 31 березня 2019-го.

Зазначимо, що вересневі показники опитування щодо політичних партій відрізняються від тих, які були у червні. Тоді «Батьківщина» Тимошенко лідирувала в соцопитуванні, однак БПП був на 6 місці.

Поділитись: