Про це повідомляє кореспондент Громадського із Ради

У Верховній Раді фракції Радикальної партії та «Батьківщина» заблокували трибуну парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Громадського із Ради.

«Ми вимагаємо звільнення міністра фінансів, зниження тарифів на газ для населення та створення ТСК. Ми блокуєсо трибуну, поки не будуть виконані наші вимоги», — озвучив вимоги голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

Він пояснив, що його фракція вимагає створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування корупційних дій, офшорів «президента України і його оточення, народного депутата Кононенка, глави Національного банку Гонтаревої, першого заступника голови Ради національної безпеки і оборони Гладковського».

Ляшко: Ми вимагаємо звільнення міністра фінансів, зниження тарифів на газ для населення та створення тск pic.twitter.com/ghde7dD7V2

— Hromadske.TV (@HromadskeTV) 10 травня 2016 р.

Незважаючи на блокування трибуни, депутати почали розглядати законопроект про скасування державної реєстрації іноземних інвестицій.

Поки РПЛ і Батьківщина блокують трибуну, Рада розглядає з-проект про скасування держ.реєстрації іноземних інвестицій pic.twitter.com/0XQec7IFzc

— Hromadske.TV (@HromadskeTV) 10 травня 2016 р.

Раніше фракція «Батьківщина» і фракція Радикальної партії заявили, що не підтримають зміни до закону про прокуратуру. Згодом фракція «Самопоміч» заявила, що також не голосуватиме за законопроект про внесення змін до законодавства, що розширюють перелік осіб, які можуть стати генеральним прокурором.

Поділитись: