УКРАЇНА

Батьки Сущенка отримали перший лист від ув’язненого в Москві журналіста

14 квітня, 2017 10:40
УКРАЇНА/Батьки Сущенка отримали перший лист від ув’язненого в Москві журналіста
Зберегти
Вигляд
Ув’язнений журналіст, зокрема пише, що перебуває «в нормальній фізичній і психічній формі», фізичного насильства щодо нього не застосовують, а до психологічного він уже «пристосувався».

Батьки ув’язненого в Москві українського журналіста Романа Сущенка отримали у квітні лист, датований ще 28 січня.

Про це повідомила Національна спілка журналістів України, на прохання якої батько Романа Володимир Сущенко зачитав уривки з листа.

У листі ув’язнений журналіст, зокрема пише, що перебуває «в нормальній фізичній і психічній формі», фізичного насильства щодо нього не застосовують, а до психологічного він уже «пристосувався».

«Мені дуже допомагає підтримка рідних, журналістів – і українських, і зарубіжних, громадських наших і міжнародних організацій», – написав Сущенко.

Також він повідомив, що дуже допоміг йому московський кореспондент інформагенції УНІАН Роман Цимбалюк – першим провідав його в СІЗО, приніс необхідні речі.

«Так що не хвилюйтеся за мене і не займайтеся самоїдством, що не можете мені конкретно допомогти. Моя вам порада: сприймайте, що зі мною сталося, по-філософськи. Головне, що вам, мої дорогі, як і моїй сімʼї, ніколи не буде соромно за те, що зі мною сталося», – написав батькам Роман Сущенко.

Нагадаємо, 30 вересня в Москві був затриманий кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів.

Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Роман Сущенко
Пов`язані новини