Женя, Олег, Олег, Маґда та Саша біля Київського театру ляльок, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Герої серіалу «Бебісітери президента» нарешті зустрілися і познайомилися! Саша і Маґда приїхали до Києва зі Львова, а Олег – з Попасної, на вокзалі їх усіх зустріли Женя і Олег Родіон. У п’ятому епізоді наші бебісітери отримали завдання: вони шукають у Києві місця, які асоціюються в них із політикою.

У них насичена програма: цього ж дня вони мають зустрітися в студії Громадського з відомим молодим політиком, а ввечері за кальяном і піцою нарешті поговорити про своїх кандидатів і порадитися, за кого ж варто голосувати.

Маґда Димид: «Кінотеатр «Зоряний»: схований за риштуванням, як і українська політика»

Дослідження персони Юрія Бойка привело Маґду та інших бебісітерів до кінотеатру «Зоряний». Він давно не працює, тут колись був штаб партії регіонів. Тепер будівля кінотеатру реконструюється, тут знову будуть показувати кіно. Оптимістична метафора: якби щось подібне відбулося із українською політикою!

Зустріч на вокзалі, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

«Бебісітери» прямують до місць у Києві, які асоціюються в них з політикою, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Олег Майборода: «Вони всі маріонетки»

Олег привів нас до Київського театру ляльок, бо вважає, що наші політики схожі на маріонеток у чиїхось невідомих руках. Бебісітери вирішили, що Буратіно — це Володимир Зеленський, П’єро — це Анатолій Гриценко, а пес Артемон — це Юрій Бойко.

Маґда, Олег, Олег, Саша і Женя біля Київського театру ляльок, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Женя, Олег, Олег, Саша і Маґда біля Київського театру ляльок, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Саша Новікова: «Політика — це зоопарк»

Хто на кого дивиться в зоопарку? Ми на тварин? Чи вони на нас? Хто ким керує: ми політиками чи вони нами? Наші герої гуляють Київським зоопарком, шукаючи серед тваринного світу своїх кандидатів. Підсумки: кізонька «Тимошенко», півник «Бойко» та левовий прайд як «родина Порошенків».

Олег, Саша, Женя, Маґда і Олег в парку, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Женя Бицань: «Ліворуч будівля Верховної Ради, там сидить 450 виродків»

В серіалі Женя наглядає за Петром Порошенком, тому хотів привести колег по бебісітерству до Адміністрації Президента. Проте зробити це виявилося не так уже й легко: підступи до будівлі перекриті через величезний мітинг. Прагнучи уникнути спілкування із молодиками у балаклавах, бебісітери повернулися в машину, і решту екскурсії урядовим кварталом спостерігали з вікна.

Олег, Маґда, Саша, Женя і Олег біля Адміністрації президента, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Женя на фоні будівлі Кабміну, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Олег Родіон Шуригін-Грекалов: «Голодомор — це те, що буває, коли ми думаємо, що за нас усе вирішать»

Найважливішим «політичним» місцем сили в Києві Олег Родіон вважає монумент пам’яті жертв Голодомору. Бебісітери тут принишкли: Олег розказує про те, як колись політична сила вирішила за цілий народ, яке майбутнє його чекає. У день чергових роковин тут завжди є хтось із політиків: вони запалюють свічки й промовляють пафосні слова, але чи щирі вони в своїй риториці, хлопець сумнівається.

«Бебісітери» в Маріїнському парку, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Олег, Маґда, Саша, Олег та Женя в Маріїнському парку, Київ, 23 березня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Документальний серіал «Бебісітери президента» створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Відеоматеріал відображає позицію героїв серіалу, що не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись: