Поки тривають президентські перегони, Громадське спостерігає за тим, як п’ятеро молодих і дуже різних хлопців і дівчат, що наприкінці березня голосуватимуть на виборах уперше, спостерігають кожен за своїм «підопічним» політиком.

У першій серії наші герої отримали конверти зі своїми кандидатами у президенти: Маґда зі Львова отримала Юрія Бойка, Женя з Києва — Петра Порошенка, Олег з Попасної дістав Володимира Зеленського, Саша з Харкова тепер слідкуватиме за Юлією Тимошенко, а Олег Родіон, що переїхав до Києва з Донецька, отримав Анатолія Гриценка.

Тепер герої мусять обрати спосіб, у який вони будуть вести спостереження і фіксувати свої висновки. У другій серії наші «бебісітери» розпочинають свої дослідження — кожен у своєму унікальному стилі.

Олег, Попасна

Холодильник — найзручніше місце в квартирі у Олега в Попасній для того, щоб слідкувати та досліджувати свого «кандидатика» Володимира Зеленського. Просто і зручно. Каже, знайти інформацію про підопічного легко, бо в інтернеті повно всього: відео, фото, меми. Олег старанно шукає картинки до кожного з пунктів завдання від Громадського та заповнює ними дверцята холодильника.

Маґда, Львів

Наша Маґда — фанатка кіно, тож до справи політичного бебісітерства вирішила підійти кінематографічно. Її дослідження Юрія Бойка виглядає, як розслідування в дусі фільмів нуар: ефектне світло, чорний капелюх і, ясна річ, саспенс. І копає вона глибоко: важко повірити, що лише тиждень тому, діставши з конверта фото Юрія Бойка, дівчина взагалі не знала, хто це такий, а тепер потроху перетворюється на серйозного бойкознавця.

Женя, Київ

Жені попався гарант: Петро Порошенко, і Женя не приховує, що задоволений своїм «підопічним». Наш герой — людина систематична, тож веде щоденник спостережень, присвячений своєму кандидатові. Схеми, графіки і таблиці більше відповідають його способу сприймати й аналізувати дійсність. І ще макарони, сосиски, кіт і голуб.

Олег, Київ

Олег категорично не сприймає політику, вважаючи її брудним, нецікавим, а головне — нав’язливим явищем. Він не хоче виділяти для свого «кандидатика» — Анатолія Гриценка, жодного місця в своєму особистому просторі. Тому герой облаштовує дошку із матеріалами свого дослідження просто в офісі Громадського, куди тепер приходитиме, аби його вести. І хоч Олег не впізнав Гриценка на фото, яке отримав від Громадського у конверті із «піддослідним», і геть нічого про нього раніше не чув, тепер він вважає, що йому дістався «лайтовий» кандидат, тобто не найгірший з можливих варіантів.

Саша, Харків/Львів

Юлії Тимошенко пощастило із бебісітером: іронічна й гарна Саша знається на соціальних мережах та відеоблогерстві. Щоб спостерігати за своєю кандидаткою, вона створила для неї профіль в інстаграмі, і тепер буде постити туди тематичні фото і відео. Саша вирушає в подорож до Ізраїлю на навчальну програму, куди бере й фото своєї «підопічної»: «Хай теж повчиться, їй не завадить. Жарт!»

«Бебісітери президента»: хто вони? — читайте тут.

Поділитись: