Суддя з Грузії не повинен був працювати на фінальному поєдинку Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби між українцем Жаном Беленюком і росіянином Давітом Чакветадзе. Суддівство було необ'єктивним. Але результат може змінити тільки позитивний допінг-тест росіянина.

Про це повідомили у Федерації греко-римської боротьби України в коментарі «Інтерфакс-Україна».

«Ми вважаємо, що суддя з Грузії не повинен був обслуговувати цей поєдинок, щоб уникнути будь-якої упередженості в суддівстві», – сказали агентству в прес-службі Федерації.

У Федерації зауважили, що вивчають можливість подачі апеляції. Але при цьому вважають, що це навряд чи дасть якийсь результат, оскільки результат поєдинку вже зафіксовано, і якщо у російського спортсмена буде все в порядку зі здачею допінг-тесту, то змінити результат практично не буде ніякої можливості.

«Перший раунд протистояння залишився за українцем, Беленюк скористався партером, і заробив важливі два очки. Друга ж частина сутички перетворилася на фарс. Рефері поєдинку всіляко допомагав опоненту Жана, тричі поставивши нашого борця в партер. За великим рахунком, ця трихвилинка перетворилася на сольний виступ судді», – йдеться в повідомленні прес-служби за підсумками поєдинку.

Нагадаємо, Жан Беленюк став срібним призером з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг, програвши у фіналі росіянину Давіту Чакветадзе з рахунком 9:2.

Зауважимо, що на думку, коментаторів, зокрема, бронзового призера Олімпіади-2008 в Пекіні з греко-римської боротьби Армена Варданяна, судді в цьому поєдинку не були об'єктивними.

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

Поділитись: