Кандидат в народні депутати від «БПП» на 205 окрузі Сергій Березенко відкидає звинувачення у підкупі виборців. Він також наголошує, що не пов’язаний з авто, заблокованим людьми Геннадія Корбана вчора ввечері.

Про це він заявив в ефірі Громадського.

«Таких нібито у нашому місці вже дуже багато, яка направлена на те, щоб зупинити нашу роботу. Постійно якась історія, направлена на те, щоб зупинити нашу роботу або просто призупинити нашу роботу, або просто дискредитувати», – заявив він.

У відповідь на звинувачення у роздачі «продуктових наборів» Березенко заявив, що штаб роздає тільки ту продукцію, яка зареєстрована в ЦВК, як агітаційна.

«Ми роздаємо ту продукцію, яка зареєстрована в ЦВК, як агітаційна продукція. Ця агітаційна продукція представлена як офіційна. Законом чітко визначено, до якої суми може вважатися агітпродукцією. Раніше це було 38 гривень, якщо не помиляюся, це збереглося….Пакет, чашка, прапорець», – наголосив кандидат.

При цьому Березенко наголосив, що представники його штабу повідомляють правоохоронцям про всі факти підкупу з будь-якої сторони. «Ми б хотіли, що правоохоронні органи реагували. Ми підготували заяви, вони лежать і в прокуратурі в ЦВК», – додав він.

Поділитись: