Політика

Березовець: Кому вигідні перевибори до Ради?

Політика/Березовець: Кому вигідні перевибори до Ради?
Зберегти
Вигляд

Політтехнолог Тарас Березовець розповів, кому вигідні парламентські первибори.

ЗАЦІКАВЛЕНІ:

Найбільше зацікавлені нові політчині сили, які отримли сьогодні шанс: Партія Олега Ляшка, Громадянська позиція Анатолія Гриценка.

УДАР на хвилі успіху в Києві може розширити своє представництво.

Петро Порошенко з проектом “Солідарність” або (він цього хоче, але радники радять йому цього не робити) після зміни законодавста “іменний блок” Петра Порошенка (очевидно “фронтменом” цього об'єднання стане Юрій Луценко).

Юлія Тимошенко. Стара партійна гвардія може мати іншу точку зору - є багато людей, які в “Батьківщині” перевиборів не хочуть. Їх напружує те, що Тимошенко через тиждень після виборів почала активно зустрічатися з представниками “третього сектору”, громадськими активістами. Тимошенко зараз буде повністю переформатовувати партію. Напруга в партії “Батьківщина” стосується того, що багато людей розуміють, що не знайдуть себе у виборчих списках — на їхнє місце можуть прийти молоді, професійні і ніяк не пов'язаны з партыэю “Батькіщина” особи.

НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ:

Партія Регіонів (“Ахметовське крило”).

Комуністична партія.

Мажоритарники, яким доведеться знову проходити виборчі кампанії.

Президент Петро Порошенко неодноразово заявляв, що перевибори до параламенту необхідно провести, оскільки склад парламенту наразі не відповідаю суспільним запитам. Про це порешанко в черговий раз повториу у інавгураційній промові під часу урочистого засідання Верховнрї Ради.

Пов`язані новини