УКРАЇНА

«Бессмертный полк, Кобзон, The Prodigy» — Hromadske.doc

11 травня, 2017 18:55
УКРАЇНА/«Бессмертный полк, Кобзон, The Prodigy» — Hromadske.doc
Зберегти
Вигляд
Сутички українських патріотів із симпатиками СРСР, затримання активних учасників, кінна поліція, бійка за червоний прапор, прокльони від внучки ветерана НКВС — і все це під музичний мікс Кобзона з Prodigy. Авторський погляд Богдана Кутєпова на події 9 травня 2017 року в Києві.

Сутички українських патріотів із симпатиками СРСР, затримання активних учасників, кінна поліція, бійка за червоний прапор, прокльони від внучки ветерана НКВС – і все це під музичний мікс Кобзона з Prodigy. Авторський погляд Богдана Кутєпова на події 9 травня 2017 року в Києві.

У Києві 9 травня відбулись акції, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Попри підвищені заходи безпеки, не обійшлося без словесних перепалок та фізичних протистоянь.

У Парку Слави учасники акції «Безсмертний полк» зустрічали опонентів не добираючи слів:

«Щоб тебе параліч розбив! Щоб тебе рак з'їв! Щоб ти здох! Щоб ти виздих!», – такими словами  звернулася часниця акції «Безсмертний  полк» до людей з національною символікою.

Згодом від словесних «аргументів» сторони перейшли до бійки –поліція повідомила про затримання 24 учасників сутичок, яких доставили до Печерського райуправління поліції.

Про те, що відбувалося 9 травня в Києві – в репортажі від Hromadske.doc.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини