В Укрзалізниці розповіли про нові правила, які діятимуть у потягах після відновлення залізничного сполучення в Україні 1 червня.

У компанії повідомили, що у пасажирських потягах, які прямують до регіонів, де ще не послабили карантин, вагони будуть заповнені лише на половину.

Поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено оброблятимуть постільну білизну під час прання. Стюарди та стюардеси будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Перед посадкою у пасажирів мірятимуть температуру. Подорожувати без захисної маски вони не зможуть.

Провідники муситимуть щогодини під час рейсу прибирати: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні обіцяють встановити санітайзер для пасажирів.

Водночас купити напої та кондитерські вироби тимчасово не вийде. Окріп за потреби наливатимуть пасажирам у власний посуд. Також людей просять якнайменше пересуватися вагонами.

Також в Укрзалізниці обіцяють розмістити в потягах наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину.

На вокзалах також будуть частіше прибирати, а біля залізничних кас нанесли розмітку для дотримання соціальної дистанції. Диктори вокзалів по гучномовному зв’язку нагадуватимуть правила перебування в приміщеннях, а при вході на вокзали залізничники проводитимуть температурний скринінг усіх відвідувачів.

Раніше в Укрзалізниці повідомили, що технічно готові відновити пасажирське сполучення з 1 червня. До запуску вже підготували 42 поїзди, але їх кількість ще може збільшитись.

Нагадаємо, Укрзалізниця відкрила продаж квитків на 26 потягів, які почнуть курсувати з 1 червня.

Поділитись: