Без освіти на Russia Today: опозиціонер Навальний зняв фільм про сина речника Путіна

17 серпня, 2017 22:37
default/Без освіти на Russia Today: опозиціонер Навальний зняв фільм про сина речника Путіна
Зберегти
Вигляд
Син прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова — Микола Чоулз — не має вищої освіти та раніше працював на пропагандистському телеканалі Russia Today.

Син прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова — Микола Чоулз — не має вищої освіти та раніше працював на пропагандистському телеканалі Russia Today.

Про це йдеться у розслідуванні «Фонду боротьби з корупцією», заснованого опозиціонером Олексієм Навальним.

Як ідеться у розслідуванні, син речника Путіна повернувся до Росії з Великої Британії у 2011 році та веде на батьківщині розкішний спосіб життя.

«У Миколи незвичайна прізвище — Чоулз. Це прізвище його вітчима-англійця. Він разом з мамою (першою дружиною Пєскова) переїхав жити до Великобританії в кінці 90-х, де і залишався більш десяти років. До Росії він повернувся відносно недавно, році в 2011-2012», — розповідає Навальний.

Чоулз користується дорогими автівками: у його автопарку є автомобіль Tesla за 10 мільйонів рублів, Range Rover за 9 млн рублів, а також Mercedes, Ferrari i мотоцикл Harley-Davidson.

Фото: navalny.com

Син Пєскова також часто користується приватними літаками та яхтами і має дороговартісну квартиру у центрі Москви. Також він захоплюється кінним спортом.

Водночас, як з'ясували розслідувачі, Чоулз у 2009 році, коли мешкав у Великій Британії, був засуджений до майже одного року в'язниці за напад на людину.

«З характеристики від адвоката ми дізнаємося, що Микола не має навіть середньої освіти і вкрай схильний до насильства», — йдеться у розслідуванні.

Крім того, як з'ясував ФБК, у 2012 році Чоулз тимчасово працював на пропагандистському телеканалі Russia Today.

«Миколу взяли на роботу в Раша Тудей. Англомовний пропагандистської канал, що існує на наші з вами бюджетні гроші», — розповідає Навальний.

Фото: navalny.com

Жодного бізнесу у сина Пєскова розслідувачі не виявили.

Сам Чоулз в у коментарі російському виданню РБК назвав розслідування «провокацією».  «Це кошмар якийсь просто... Ну, а чим ще можна вважати це? Жах», — сказав він РБК.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини