Принц Філіп та королева Єлизавета II у дворі Віндзорського замку — однієї з резиденцій британської королівської родини, червень 2020 року
Фото:

The Royal Family

Принц Філіп, чоловік королеви Великої Британії Єлизавети II, святкує свій 99-ий день народження в середу, 10 червня.

Про це повідомляє пресслужба Букінгемського палацу — офіційної резиденції британської королівської сім’ї.

«Його Королівська Високість… проведе цей день із королевою у Віндзорському замку», — йдеться в повідомленні. Там Єлизавета разом із чоловіком перебувають із самого початку епідемії коронавірусу.

Для того, аби не наражатися на небезпеку, решта членів королівської родини привітають Філіпа через відеозв’язок. А і без того тихе святкування цьогоріч через епідемію буде ще менш помітним.

Принц Філіп має титул герцога Единбурзького. Раніше служив у військово-морських силах Великої Британії. Одружився на Єлизаветі в 1947 році — за п’ять років до того, як та зійшла на престол. На сьогодні він є найстарішим членом королівського подружжя у світі.

У серпні 2017 року він відійшов від виконання королівських обов’язків через поважний вік. Загалом за свою кар’єру Філіп одноосібно брав участь у понад 22 тисячах заходів королівського рівня. Утім у квітні 2020 року він оприлюднив звернення з подякою всім, хто допомагає боротися з епідемією COVID-19.

20 грудня 2019 року принца Філіпа госпіталізували в лікарню за порадою його лікаря через попередні ускладнення зі здоров’ям.

Тоді Букінгемський палац пояснив, що йдеться про запланований візит через попередні ускладнення зі здоров’ям, але не повідомив деталей. Через кілька днів його виписали з лікарні.

Поділитись: