Американський безпілотник RQ-4A Global Hawk здійснив 10-годинний розвідувальний політ вздовж лінії розмежування на Донбасі

Американський безпілотник RQ-4A Global Hawk здійснив 10-годинний розвідувальний політ вздовж лінії розмежування на Донбасі.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на сайти з даними з відстеження пересування військової авіації.

Зазначається, що безпілотник США вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії, протягом дня курсував з півночі на південь вздовж лінії розмежування, збираючи розвідувальні відомості, але не перетинав її. Політ проходив на висоті приблизно 15,5 тисяч метрів.

«З урахуванням можливостей ведення розвідки на глибину до 300 км безпілотник RQ-4А Global Hawk міг спостерігати за всією територією, контрольованою бойовиками, а також прикордонними областями Росії. Крім того, він міг бачити і дії, що вживаються Збройними силами України», — йдеться у повідомленні.

Як наголошується, такий апарат може патрулювати протягом 30 годин, здійснюючи політ на висоті до 18 тисяч метрів.

Сам маршрут цього разу після вильоту з Італії пролягав над Грецією, Болгарією і Румунією. У повітряний простір України він увійшов на північ від території Молдови. Потім безпілотник продовжив політ на схід над Кіровоградської та Дніпропетровської областями в напрямку Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: