Державний концерн «Укроборонпром» до свого п’ятиріччя представив останні новинки військово-промислового комплексу України. На Київському бронетанковому заводі інженери показали новітні безпілотні бронетранспортери, зенітно-ракетні комплекси дальнього ураження, а також великокаліберні снайперські гвинтівки, які з часом мають замінити радянські СВД.

Журналісти та урядовці побачили перший вітчизняний тактичний безпілотник «Горлиця», на який можна кріпити керовані ракети та інше важке озброєння. Створили комплекс на держпідприємстві «Антонов». За словами розробників, безпілотник виготовляється з деталей виключно українського виробництва.

Також інженери представили дистанційно керований бронетранспортер «Фантом». Спершу він розроблявся як розвідувальний апарат, однак пізніше його запропонували використовувати як машину для евакуації поранених з поля бою. «Фантом» може заїжджати майже на 5 кілометрів вглиб позицій противника.

«За 2 останні роки обсяг виробництва української військової техніки збільшився в три рази. Це рекордна цифра. І без цього виробництва ми б не змогли відстояти нашу Україну», — сказав на презентації секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile