Після запровадження карантину та обмежень, спрямованих на недопущення поширення коронавірусу, близько 4% працюючих українців залишилося без роботи.

Про це свідчать результати опитування групи «Рейтинг» з приводу суспільних настроїв на період карантину в Україні.

Так, за даними опитування, до карантину працевлаштованими було 65% українців. Після запровадження карантину, 35% опитаних зазначили, що продовжують працювати у звичному режимі, 29% — перейшли на дистанційний режим роботи.

Про втрату роботи через карантин повідомило 4% опитаних, ще 32% заявило, що пішли у відпустку за власним бажанням.

При цьому, 63% опитаних зазначили, що у разі втрати роботи та інших джерел доходів мають заощаджень на менш ніж 1 місяць.

Опитування «рейтингу» проводилося методом CATI (телефонних опитувань) у 2 хвилі протягом 25-27 та 28-30 березня. Загалом в опитування взяло участь 2000 респондентів старших 18 років, які репрезентують вікову та регіональну структуру населення України, крім тимчасово окупованих районів Донбасу та Криму. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 4%.

Нагадаємо, що в Україні оголосили загальнонаціональний карантин, який передбачає закриття деяких підприємств. За оцінками Торгово-промислової палати, внаслідок карантину без роботи залишилося до 700 тисяч українців.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: