Сьогодні 22 червня з 19:00 Docudays UA влаштує онлайн-показ фільму «Безсмертний» та розмову з режисеркою стрічки Ксенією Охапкіною та журналісткою Наталею Гуменюк.

Стрічка буде доступною онлайн на території України та таких країн: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Німеччина. Трейлер можна подивитися тут.

Дія фільму відбувається в індустріальному місті на північному заході Росії та розкриває механізми добровільного перетворення людей на ресурси держави. Чи здатна людина бути вільною в імперіалістичному суспільстві, чиї заплутані і таємничі структури панують над її свідомістю змалку? Фільм розкриває вплив влади на формування національної пам’яті.

Тому о 20:00-21:00 відбудеться дискусія-діалог щодо переосмислення пам’яті про Другу світову війну й наслідків її впливу на внутрішні та зовнішні події серед країн Східного партнерства, за участю режисерки фільму Ксенії Охапкіної та Наталі Гуменюк. Онлайн-трансляцію дискусії можна буде подивитися англійською на Facebook-сторінці Docudays UA та із синхронним перекладом на російську на Youtube-каналі фестивалю.

Поділитись: