Замість Романа Безсмертного Україну в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську представлятиме дипломат Валерій Гребенюк.

Про це повідомив посередник від ОБСЄ Мартін Сайдік, передає «Радіо Свобода».

За його словами, 21 серпня політична підгрупа продовжувала обговорювати так звану «формулу Штайнмаєра», можливу амністію та проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу.

Валерій Гребенюк працював консулом України в США, був начальником Консульсько-правового управління МЗС України, керівником Головної служби зовнішньої політики Секретаріату президента Віктора Ющенка, з 2008 до 2014 року займав посаду посла України в Південно-Африканській Республіці і за сумісництвом у Намібії, Замбії та Зімбабве. У 2014 році призначений дипломатичним радником Служби безпеки України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 13 серпня звільнив Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі ТКГ з врегулюванню конфлікту на Донбасі.

В офісі президента заявили, що Безсмертного звільнили у зв'язку з формуванням «більш ефективної команди».

У 2015 році Роман Безсмертний був призначений представником України в політичній підгрупі ТКГ. У квітні 2016 року вийшов з Мінського процесу. Але 9 липня 2019 року вже новий президент Володимир Зеленський повернув його до складу переговорників у Мінську.

Поділитись: