Політика

Безвісти зникли. Але чи на Майдані?

Політика/Безвісти зникли. Але чи на Майдані?
Зберегти
Вигляд

Троє людей, які зникли на Євромайдані, все ще не знайдені. Таку інформацію опублікував 10 січня на своєму сайті Геннадій Москаль, народний депутат фракції ВО «Батьківщина». Про це йдеться у відповіді МВС на його депутатське звернення щодо людей, котрі зникли на Євромайдані у ніч з 29 на 30 листопада. Чи пов’язані зникнення із Євромайданом? Громадське ТВ зясовувало подробиці.

У відповіді на депутатське звернення Москаля, міліція повідомила, що наразі не можуть знайти трьох осіб: Анатолія Шинкарука, Олега Бровко і Інну Шинкарук.

Ось що вдалось дізнатись Громадському про цих людей:

  1.  Анатолій Шинкарук, 1959 року народження, Вінниця. До зникнення працював слюсарем у КП «Вінниця-міськтеплоенерго». Зник 1 червня 2013 року. За словами сина Андрія, його бачили у місті 1 і 3 червня. 24 листопада родина впізнала його у сюжеті Першого каналу (Росія) з Майдану. Близькі переконані, що це саме він, про що повідомили міліції. Чекають на експертизу відео.
  2. Олег Бровко, 1998 року народження. 17 листопада останній раз зателефонував матері. 20 листопада дзвонив бабусі. 25 листопада його оголосили у розшук. Навчається в Уманському професійному ліції. Знімав кошти (стипендію) у банкоматі в Києві. Останній раз 7 січня. Мати каже, що це підтверджує відео камер спостереження. Підозрює, що він, з якихось причин, не хоче повертатись додому. Розслідування проводить уманська міліція.
  3. Інна Григорян, ніби зі Львова. Рік народження невідомий. Інформацію про її зникнення повідомили активісту на Михайлівській площі 30 листопада. Він передав її до активістів Євромайдан SOS. Чи існує така людина, не знає. Євромайдан SOS з допомогою міліції і влади Львівської області провів розслідування і з’ясував, що жодна особа з таким іменем і прізвищем не зареєстрована у Львові і Львівській області. Столична міліція знайшла у Києві двох людей з таким ім’ям. Ці жінки не були присутніми на Майдані у ніч з 29 на 30 листопада. Рідні, знайомі чи друзі не звертались до правоохоронних органів з проханням знайти цю людину. Велика ймовырність, що у список зниклих вона потрапила помилково.  

\ Крістіна Бердинських; відео: Олександр Назаров

Пов`язані новини