Технології

«Богдан» продемонстрував броньовик «Барс-8» для спецпризначенців

16 березня, 2017 17:27
Технології/«Богдан» продемонстрував броньовик «Барс-8» для спецпризначенців
Зберегти
Вигляд
На полігоні в Бердичеві корпорація «Богдан-Моторс» продемонструвала броньований автомобіль «Барс-8» та спеціальний військовий «командирський» автомобіль «Богдан-2351».

На полігоні в Бердичеві корпорація «Богдан-Моторс» продемонструвала броньований автомобіль «Барс-8» та спеціальний військовий «командирський» автомобіль «Богдан-2351».

Про це повідомляє прес-служба «Богдан-Моторс».

Презентація відбулася під час показу нових зразків озброєння та військової техніки для частин Сил спеціальних операцій.

Як йдеться у повідомленні, представники військових частини сил спецоперацій ЗСУ відзначили, що військова техніка «Богдан-Моторс» оптимально розрахована на виконання військових завдань та відповідає вимогам ЗСУ.

Броньований автомобіль «БАРС-8» — це власна розробка заводу «Богдан Моторс», він позиціонується як автомобіль підвищеної прохідності та стійкості.

Автомобіль може перевозити до 10 чоловік пересічною місцевістю та забезпечує 2 клас протимінного та балістичного захисту за стандартами НАТО.

Спеціальний «командирський» автомобіль «Богдан-2351» — повнопривідний п'ятимісний автомобіль, що здатен взяти на борт 5 чоловік в обмундируванні та перевозити вантаж масою до 1100 кг.

Позашляховик має двигун об’ємом 2.0 л потужністю  у 143 кінські сили та механічну коробку передач.

Наразі, автомобілі проходять державні випробування.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини