Життя / Спорт

Бій Джошуа – Кличко поб’є рекорд Британії за кількістю глядачів

31 січня, 2017 16:20
Життя/Спорт/Бій Джошуа – Кличко поб’є рекорд Британії за кількістю глядачів
Зберегти
Вигляд
Організатори отримали дозвіл від мера Лондона збільшити місткість «Уемблі» до максимальної місткості 90 тисяч осіб.

Бій чемпіона світу за версією IBF Ентоні Джошуа проти Володимира Кличка у Лондоні 29 квітня повинен встановити глядацький рекорд для боксерських поєдинків у Великій Британії.

Про це заявив промоутер Джошуа Едді Хирн, передає box.sport.ua.

При цьому він додав, що поєдинок, скоріш за все, поб'є британський рекорд з продажу платних трансляцій (pay-per-view).

«Я думаю, що цей бій поб'є рекорд Великобританії по pay-per-view, який тримається на рівні близько 1,15 млн. Не забувайте, що якби бій проходив на арені «O2» з місткістю 16 тис глядачів, то у нас було б 74 тис абонента, які могли б придбати платну трансляцію. Я просто вважаю, що в тому, що бій пройде на національному стадіоні при 90 тис глядачах, є певний шарм. Бій Гроувз – Фроч зробив більше 800 тис pay-per-view, тому я думаю, що, з огляду на статус Джошуа і Кличко, їх бій може реально побити всі рекорди», – сказав він.

Організатори отримали дозвіл від мера Лондона збільшити місткість «Уемблі» до максимальної місткості 90 тисяч осіб, оскільки всього за чотири години після надходження в продаж фанати викупили 80 тисяч квитків.

Попередній рекорд легендарної арени на боксерських боях був встановлений в 2014 році перед поєдинком між британцями Карлом Фрочем і Джорджем Гроувзом (близько 77 тисяч).

 

Пов`язані новини