ENRU

Бій Джошуа – Кличко поб’є рекорд Британії за кількістю глядачів

Бій чемпіона світу за версією IBF Ентоні Джошуа проти Володимира Кличка у Лондоні 29 квітня повинен встановити глядацький рекорд для боксерських поєдинків у Великій Британії.

Про це заявив промоутер Джошуа Едді Хирн, передає box.sport.ua.

При цьому він додав, що поєдинок, скоріш за все, поб'є британський рекорд з продажу платних трансляцій (pay-per-view).

«Я думаю, що цей бій поб'є рекорд Великобританії по pay-per-view, який тримається на рівні близько 1,15 млн. Не забувайте, що якби бій проходив на арені «O2» з місткістю 16 тис глядачів, то у нас було б 74 тис абонента, які могли б придбати платну трансляцію. Я просто вважаю, що в тому, що бій пройде на національному стадіоні при 90 тис глядачах, є певний шарм. Бій Гроувз – Фроч зробив більше 800 тис pay-per-view, тому я думаю, що, з огляду на статус Джошуа і Кличко, їх бій може реально побити всі рекорди», – сказав він.

Організатори отримали дозвіл від мера Лондона збільшити місткість «Уемблі» до максимальної місткості 90 тисяч осіб, оскільки всього за чотири години після надходження в продаж фанати викупили 80 тисяч квитків.

Попередній рекорд легендарної арени на боксерських боях був встановлений в 2014 році перед поєдинком між британцями Карлом Фрочем і Джорджем Гроувзом (близько 77 тисяч).