Світ

Бій ММА: росіянину Нурмагомедову призупинили виплату гонорару за перемогу над Макгрегором

7 жовтня, 2018 20:17
Світ/Бій ММА: росіянину Нурмагомедову призупинили виплату гонорару за перемогу над Макгрегором
Зберегти
Вигляд
Виплати російському бійцю утримали, аби гарантувати, що з його боку буде сплачений штраф за витівку

Російському бійцю ММА Хабібу Нурмагомедову призупинили виплату гонорару розміром 2 мільйони доларів через бійку, яку він вчинив після перемоги над ірландцем Конором Макгрегором у Лас-Вегасі.

Про це повідомляє MMA Weekly.

Атлетична комісія Невади, яка відповідальна за виплату гонорарів, також хотіла відкликати 3 мільйони доларів, які призначалися Макгрегору. Однак пізніше від цього рішення відмовилися.

Виплати російському бійцю утримали, аби гарантувати, що з його боку буде сплачений штраф за витівку. Гроші він зможе отримати після того, як комісія вирішить питання звинувачень щодо спортсмена.

Під час бою ММА у Лас-Вегасі росіянин Хабіб Нурмагомедов переміг ірландця Конора Макгрегора та захистив титул чемпіона UFC.

Однак після завершення бою Нурмагомедов переліз через огорожу рингу та кинувся на спаринг-партнера Макгрегора Ділона Денніса, що стало причиною масової бійки в залі. 

Менеджера Нурмагомедова та ще двох представників з російської команди затримали, пізніше їх відпустили без пред'явлення звинувачень. Однак росіянин залишився без поясу.

Зазначимо, що попри перемогу Нурмагомедова вже на четвертому раунді, чемпіонський пояс він не отримав через бійку в залі. Президент UFC Дана Вайт відмовився віддавати росіянину пояс через грубе порушення правил.

Боєць ММА Макгрегор хоче реваншу після поразки росіянину Нурмагомедову.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mayweather & Pacquiao Official (@mayweatherandmanny) on

 

Більше про:
# мма
Пов`язані новини