Життя / Спорт

Бій російського боксера Повєткіна скасували через допінг

17 грудня, 2016 19:21
Життя/Спорт/Бій російського боксера Повєткіна скасували через допінг
Зберегти
Вигляд
Російський боксер Алєксандр Повєткін, який здав позитивну допінг-пробу перед поєдинком з Бермейн Стіверном, може бути дискваліфікований, якщо буде доведена його вина в порушенні антидопінгових правил. Бій, який був запланований на 17 грудня, скасували

Російський боксер Алєксандр Повєткін, який здав позитивну допінг-пробу перед поєдинком з Бермейн Стіверном, може бути дискваліфікований, якщо буде доведена його вина в порушенні антидопінгових правил. Бій, який був запланований на 17 грудня, скасували.

Про це повідомляє ТАСС.

 «Повєткін може бути дискваліфікований в разі доведення його провини, команда Стіверна надіслала повідомлення про те, що не братиме участі в поєдинку», — заявив президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман.

«Я розчарований, це верх непрофесіоналізму. Зараз бій вже абсолютно точно не відбудеться, я відлітаю додому. Але моя кар'єра триває. Думаю, що я буду офіційним претендентом на бій з Деонтеєм Уайлдером», — сказав суперник Повєткіна Бермейн Стіверн.

Як зазначається, Асоціація по добровільному тестуванню на допінг повідомила WBC про наявність забороненої речовини остаріна у Повєткіна.

«Рішення буде оголошено найближчим часом», — написав глава WBC у Twitter.

Раніше російського боксера Повєткіна дискваліфікували через мельдоній.

Пов`язані новини