УКРАЇНА

Бійка у міськраді Конотопа: поліція вручила підозри 5 учасникам сутичок

9 серпня, 2018 15:36
УКРАЇНА/Бійка у міськраді Конотопа: поліція вручила підозри 5 учасникам сутичок
Зберегти
Вигляд
У Сумській області поліція вручила повідомлення про підозру п’ятьом учасникам бійки в Конотопській міській раді, в якій постраждали 12 поліцейських.

У Сумській області поліція вручила повідомлення про підозру п’ятьом учасникам бійки в Конотопській міській раді, в якій постраждали 12 поліцейських.

Про це повідомила прес-служба поліції області.

Учасників бійки підозрюють за двома статтями: статтею 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та статтею 296 (Хуліганство).

Слідчі з головного управління поліції Сумської області та спецпідрозділ КОРД прийшли з обшуками до помешкань 11 учасників масової бійки, яка відбулась 26 липня.

У поліції повідомили, що один з постраждалих поліцейських з тяжкими травмами голови досі перебуває в лікарні. Молодика, який спричинив ці ушкодження, оголосили в розшук.

26 липня у Конотопі на засіданні міської ради стався конфлікт між прибічниками чинного міського голови та його противниками. 

Під час засідання міської ради сторони конфлікту зібрали своїх прибічників та провокували сутички. Поліцейські стали стіною між ними, аби не допустити масових безладів та жертв.

Раніше повідомлялося, що внаслідок сутичок постраждали 9 людей, серед них семеро правоохоронців та двоє цивільних. Правоохоронці за фактом сутичок затримали 50 людей.

Поліція відкрила три кримінальних провадження.

Пов`язані новини