Життя

Бійці 92-ї бригади підозрюються у вбивстві «Ендрю» – Тука

Життя/Бійці 92-ї бригади підозрюються у вбивстві «Ендрю» – Тука
Зберегти
Вигляд

Бійці 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ є головними підозрюваними у справі щодо обстрілу мобільної групи під Щастям у вересні 2015 року, внаслідок якого загинув волонтер Андрій «Ендрю» Галущенко.

Про це в ефірі Громадського повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

«Я як їхав на Київ, я спілкувався з керівництвом СБУ і Головної військової прокуратури, але я не зрозумів, яку частку інформації можна говорити а яка залишається таємницею слідства. Але так, бійці 92-ї бригади є головними підозрюваними в цій справі», – сказав Тука.

За його словами, існують певні сили, зацікавлені у спекуляціях навколо цієї справи.

«Якщо там є кількадесят покидьків – не треба кидати камінням у весь багатотисячний колектив. Комусь дуже вигідно робити такі спекуляції», – наголосив голова Луганської обласної ВЦА.

Нагадаємо, 2 вересня поблизу луганського Щастя була розстріляна зведена мобільна група, загинули дві людини - волонтер і співробітник фіскальної служби, чотири людини були поранені.

Тоді Тука заявив, що до розстрілу зведеної мобільної групи причетні військовослужбовці одного з підрозділів Збройних сил України, які покривають контрабанду товарів через лінію розмежування у цьому районі, зокрема 92-й ОМБ. Пізніше він повідомив, що слідство у розстрілі військових під Щастям вийшло на наркотарфік.

Військовий прокурор України Анатолій Матіос нещодавно заявив, що до розстрілу мобільної групи не причетна розвідувально-диверсійна група, яка могла зайти з непідконтрольної Україні території.

Пов`язані новини