Мукачівський міськрайонний суд продовжив арешт до 18 лютого 2017 року бійцям «Правого сектору» у справі про стрілянину в Мукачевому 11 липня 2015 року.

Мукачівський міськрайонний суд продовжив арешт до 18 лютого 2017 року бійцям «Правого сектору» у справі про стрілянину в Мукачевому 11 липня 2015 року.

Про це повідомив адвокат обвинувачуваних Роман Бухтояров, передає «Укрінформ».

«За рішенням сьогоднішнього суду термін перебування під вартою хлопцям продовжили до 18 лютого. Це уже вчетверте. Також на суді нарешті перейшли до розгляду справи по суті — сьогодні прокурор Голінченко почав зачитувати обвинувальний акт. Він хотів озвучити скорочений варіант, але суд попросив читати весь. Він зачитував дві години, там в загальному понад 120 сторінок тексту. Тому прокурор Голінченко продовжить знайомити учасників процесу із обвинувальним актом на наступному засіданні — 28 грудня», — розповів Бухтояров.

Адвокат також повідомив, що захист має намір спростувати цей обвинувальний акт.

«За ним прокурорам буде дуже важко довести вину підсудних, адже там майже немає конкретики, не визначена вина кожного із хлопців, а також майже немає доказової бази, що підтверджувала б обвинувачення», — заявив Бухтояров.

Нагадаємо, 11 липня 2015 року у Мукачевому після зустрічі представників «Правого сектора» з народним депутатом Михайлом Ланьо сталося збройне зіткнення, у якому також взяли участь правоохоронці. У сутичці були вбиті 2 людей, ще 12 дістали поранень.

Чотирьом представникам «Правого сектора» загрожує довічне ув'язнення за стрілянину в Мукачевому. Їхні справи 24 червня Генпрокуратура передала до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перестрілка в Мукачевому: Як бійці «Правого Сектора» втекли від слідства.

Поділитись: