Життя

Білецький: Краснов не має жодного стосунку до «Азову» як до військового підрозділу

Життя/Білецький: Краснов не має жодного стосунку до «Азову» як до військового підрозділу
Зберегти
Вигляд

Командир полку «Азов» і народний депутат Андрій Білецький заявляє, що Станіслав Краснов займався виключно громадськими справами і не має жодного відношення до «Азову» як до військового підрозділу.

Краснов, за словами Білецького, ніяк не міг передати ФСБ списки «Азова», оскільки ніколи навіть не був на жодній базі полку.

«Він не має жодного стосунку до «Азова» як до полку. Він має стосунок до громадської організації, він займався виключно громадськими справами. Фактично він прийшов і почав творити перше обєднання емігрантів кримчан-націоналістів — це «Азов-Крим» по всій Україні і був одним із організаторів блокади Криму», — сказав Білецький в коментарі Громадському.

Нагадаємо, напередодні СБУ звинуватила Краснова у передачі списків полку «Азов» російській стороні та підготовці вбивства активіста блокади Криму. У вівторок СБУ оприлюднила запис телефонної розмови, в якому Краснов нібито спілкується з російським куратором.

У суботу СБУ затримала голову цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова. В ніч на неділю «Азов» пікетував СБУ з вимогою пояснити затримання Краснова.

Сам Краснов заявляє про катування після затримання. Крім того адвокат заявив, що Краснова вивозили з СІЗО СБУ в медичний заклад.  Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська заявила про відкриття провадження за заявами про побиття Краснова під час затримання.

Також Адвокат Краснова заявив, що не довіряє оприлюдненому СБУ відео з реєстратора.

Краснов заперечив усі звинувачення СБУ під час судового засідання з обрання йому міри запобіжного заходу у Шевченківському суді Києва у вівторок.

Надвечір у вівторок судове засідання з обрання міри запобіжного заходу було перенесено на ранок середи через невідкладну госпіталізацію Краснова.

/фото Громадське/

Пов`язані новини