Журналістка телеканалу 1+1 Наталія Нагорна заявила про конфлікт їхньої знімальної групи з представниками поліції поблизу Мар'їнки Донецької області.

Журналістка телеканалу 1+1 Наталія Нагорна заявила про конфлікт їхньої знімальної групи з представниками поліції поблизу Мар'їнки Донецької області.

Про це вона розповіла в коментарі Громадському.

За словами журналістки їхня знімальна група проїжджала через блокпост неподалік Мар'їнки з Бахмута до Волновахи.

«Зупинили біля халабуди. Два брівна і шматок сітки. Жодного знаку про блокпост, жодного знаку про заборону зйомки. Зупинили люди без у поліцейській формі, але без жетонів», — сказала вона.

В членів знімальної групи попросили показати документи. За її словами, проблеми виникли з документами, бо у водія була пошкоджена перша сторінка паспорта, але проблем з ідентифікацією особи не було. В нього стягнули штраф 51 грн. Вона зазначила, що паспорт був пошкоджений на Донбасі під час відрядження і не було можливості його замінити.

Після цього правоохоронці взяли документи і направилися у будку на блокпості.

Вони підійшла на місце і почала знімати дії поліцейських.

У поліції заявили, що журналісти відмовилися проходити стандартну процедуру перевірки.

«Під час перевірки документів у поліцейських виникли питання до учасників знімальної групи, але останні відмовились проходити стандартну процедуру перевірки, через що і сталася конфліктна ситуація», — йдеться у повідомленні на сайті поліції.

Журналістка заявила, що не знімальна група мали всі документи, належні акредитації та дозволи і надали їх полісменам.

«У нас є відео, де людина у формі роздивляється паспорт», — зазначила Нагорна.

Вона заявила, що поліцейський попросив її припинить зйомку, аргументувавши це тим, що вони знімають режимний об'єкт.
Між ними почалася сварка. За словами журналістки, поліцейський вибив у неї телефон та повалив на землю. Після цього телефон жбурнув ногою.

Далі, за словами Нагорної, полісмен змусив всіх лягти на землю, та зняв із запобіжника автомат. За її словами, телефон у неї після цього забрали.

Знімальна група написала заяву в поліцію. У неї був подряпаний лікоть, нога та розбите скло на телефоні. Мобільний вона отримала назад.

Також журналістка заявила, що повідомлення на сайті поліції біло видалене. На сайті «Детектор Медіа» посилання з перепублікацією цього повідомлення не працює. На сайті поліції новина є.

В прес-службі поліції Донеччини пояснили, що інформацію з сайту не знімали й технічних збоїв у роботі веб-порталу протягом вчорашнього дня не було. Натомість зауважили, що у скріншоті, наведеному журналісткою, вказане невірне посилання.

Також у поліції зазначили, що штаб АТО вирішує, що вважається блокпостом.

«Поліція здійснює стоп-контроль виключно згідно з бойовим розпорядженням сил АТО», — наголосили у поліції Донецької області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: