Технології

Біля острову Гран-Канарія встановили перший у світі телескопічний вітрогенератор

25 серпня, 2018 19:44
Технології/Біля острову Гран-Канарія встановили перший у світі телескопічний вітрогенератор
Зберегти
Вигляд
В Атлантичному океані біля одного з Канарських островів — Гран-Канарія — з’явився перший у світі вітрогенератор, встановлений на телескопічну башту.

В Атлантичному океані біля одного з Канарських островів — Гран-Канарія — з’явився перший у світі вітрогенератор, встановлений на телескопічну башту.

Про це повідомляє британська компанія ALE, яка спеціалізується на доставці великих вантажів.

Зазначається, що прототип телескопічного вітрогенератора розроблено в межах проекту ELICAN, який на 70% фінансується Європейською комісією.

Спеціалісти ALE відбуксували плавучу морську платформу та зафіксували її на місці за допомогою якорів. На ній встановлені три сегменти башти, зроблені з бетону.

Перший у світі телескопічний вітрогенератор Фото: ALE

Перевага цього вітрогенератора полягає в тому, що вся конструкція разом з лопатями збирається на суші, після чого її відбуксовують у море. Ця робота не потребує дорогих плавучих кранів, завдяки чому економія на установці генератора складає 30%.

Зазначається, що прототип, встановлений біля Канарських островів, запустять до кінця 2018 року. Відомо, що на ньому встановлений генератор Siemens-Gamesa потужністю 5МВт.

Як повідомлялося, у Шотландії побудували найбільший у світі вітрогенератор.

 

Більше про:
# генератор
Пов`язані новини