УКРАЇНА

Біля посольства Росії у Києві сталися сутички: двоє затриманих

УКРАЇНА/Біля посольства Росії у Києві сталися сутички: двоє затриманих
Зберегти
Вигляд
lead

Близько 10 осіб, серед яких представники ВО «Свобода», намагалися заблокувати прохід на територію посольства Росії у Києві, де сьогодні вдбувається голосування до Держдуми Росії. 

Як повідомляє кореспондент Громадського, правоохоронці відтіснили мітингувальників. В результаті заворушень, затримано двоє осіб, у тому числі депутат Київської міської ради, заявив екс-депутат від «Свободи» Ігор Мірошниченко.  

У свою чергу, громадянка Росії Ірина Малахова, яка прийшла проголосувати, повідомила Громадському, що мітингувальники застосували силу проти тих, хто прийшов до посольства.  

«Я хотіла проголосувати за опозиційну Путіну партію «Парнас». А патріотично налаштовані українці сказали, що я підтримую Путіна, порвали мені сукню, вдарили мого чоловіка...», — сказала вона кореспонденту Громадського. 

Мітингувальники не пускали до посольства громадян, які хотіли проголосувати. 

Зараз ситуація біля посольства спокійна.  

«Посольство охороняють близько 150 правоохоронців. У прилеглих дворах також знаходятся близько 150 бійців Національної гвардії», — подомляє кореспондент Громадського.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Росії: досьє на кандидатів, відмова України і Крим.  

Нагадаємо, 18 вересня в Росії проходять вибори в Госдуму. Також вибори проходять і в окупованому Росією Криму. 

Також, незважаючи на протести, 18 вересня у невизнанній світом Придністровській Молдавській Республіці відкриються більше 20-ти виборчих дільниць для голосування на російських виборах.

Пов`язані новини