Життя

Біля Щастя і Станиці бойовики намагалися прорватися в тил сил АТО – Тимчук

Життя/Біля Щастя і Станиці бойовики намагалися прорватися в тил сил АТО – Тимчук
Зберегти
Вигляд

В районі міста Щастя та селища Станиця Луганська кілька піхотних груп бойовиків намагалися прорватися в тактичні тили сил АТО. Про це повідомляє координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у Facebook.

За словами Тимчука, бойовики здійснювали інтенсивний вогонь з автоматичної стрілецької зброї, автоматичних гранатометів АГС-17, 82-мм і 120-мм мінометів, також зафіксовано застосування мобільних зенітних установок ЗУ-23-2.

У відповідь вогнем підрозділів українських військ рух піхотних груп противника було зупинено, групи бойовиків були змушені в відійти на вихідні рубежі, відзначає Тимчук.

Крім того, в районі населених пунктів Кримське, Новотошківка, Золоте і південніше селищ Луганське та Миронівське бойовики вели інтенсивний вогонь з 82-мм мінометів, під прикриттям якого піхотні групи терористів намагалися через зелену зону зблизитися з позиціями сил АТО на дальність ведення ефективного вогню зі стрілецьких озброєнь.

«Проте в результаті щільного вогню у відповідь українських військ дані групи були змушені залишити «нейтральну» смугу», - підсумував координатор групи «Інформаційний спротив».

Пов`язані новини