Секретна служба США забрала акредитацію у кореспондента CNN Джима Акости. Це сталося після того як журналіст на прес-конференції не віддав співробітниці Білого дому мікрофон та посварився з президентом Дональдом Трампом.

«Секретна служба США просто попросила мою акредитацію. Як я сказав офіцерові, я не звинувачую його. Я знаю, що він просто виконує свою роботу», - повідомив Джим Акоста у Twitter і опублікував відео.

Як повідомляє CNN, Акоста поставив низку гострих запитань президенту Трампу. Зокрема, він поцікавився, чому Трамп називав мігрантів «загарбниками» та чи не боїться він початку розслідування про ймовірне втручання Росії у президентські вибори 2016 року. Після цього до журналіста підійшла співробітниця Білого дому Сара Сандерс та спробувала забрати мікрофон.

За словами Сандерс, журналіст CNN застосував фізичну силу проти неї.

Проте на відео CNN видно, що Джим Акоста лише не віддавав мікрофон, при цьому не торкаючись дівчини.

За повідомленням CNN, Акоста і далі намагався отримати відповідь від президента, але той лише сказав:

«CNN повинно бути соромно за те, що ви працюєте в них. Ви груба та жахлива людина. Ви не повинні працювати в CNN. Те, як ви поставилися до Сари Сандерс, жахливо. Ви не повинні поводитися із людьми таким чином».

Нагадаємо, в березні 2017 року у своєму Twitter Дональд Трамп назвав американські медіа, зокрема CNN, New York Times, NBC News, ABC News, CBS, ворогами народу за те, що вони поширюють «фейкові новини».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile