Економіка

Білорусь відмовилась визнати борг за газ перед Росією

31 березня, 2017 15:49
Економіка/Білорусь відмовилась визнати борг за газ перед Росією
Зберегти
Вигляд
Білорусь відмовилась визнати наявність боргу перед Росією за природний газ, який за даними російської сторони складає близько $700 мільйонів.

Білорусь відмовилась визнати наявність боргу перед Росією за природний газ, який за даними російської сторони складає близько $700 мільйонів.

Про це заявив прес-секретар прем'єр-міністра Білорусі Владислав Сичевич, передає БЕЛТА.

Так Сичевич прокоментував заяву глави Міненерго Росії Олександра Новака, який напередодні сказав, що Білорусь «не готова погасити борг».

«Що стосується заяв глави Міненерго Олександра Новака про неготовність Білорусі погасити так званий борг перед Росією за газ, то білоруська сторона не розглядає дані кошти в якості боргу», — підкреслив він.

Сичевич додав, що білоруська сторона наполягає на безумовному виконанні підписаної між Білоруссю і Росією в 2011 році міжурядової угоди по ціноутворенню на газ.

«Вважаємо неконструктивною заяву міністра (РФ), яка не відповідає тому, що насправді обговорювалося на зустрічі. Така заява більше схоже на пропаганду, ніж на констатацію фактів»,— сказав він.

30 березня, відбулась зустріч прем’єра Білорусі Андрія Кобякова з прем’єр-міністром РФ Дмитро Медведєвим.

На зустрічі сторони не домовились щодо газового питання між країнами.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко розкритикував позицію Росії щодо цін на газ. За його словами, заяви російської сторони нагадують спроби залякування і містять натяки на становище Білорусі як «нахлібника РФ».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини