Ряд білоруських опозиційних партій, організатори кампанії «Ми не дармоїди», оголосили 15 березня, у день Конституції Білорусі, загальнонаціональним днем протесту проти декрету №3 Лукашенка або так званого «декрету про дармоїдів

Ряд білоруських опозиційних партій, організатори кампанії «Ми не дармоїди», оголосили 15 березня, у день Конституції Білорусі, загальнонаціональним днем протесту проти декрету №3 Лукашенка або так званого «декрету про дармоїдів»

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Кампанія «Ми — не дармоїди» оголошує 15 березня, День Конституції, загальнонаціональним днем протесту проти декрету N3. У Мінську подано заявку на проведення маршу. Крім столиці, марші відбудуться і в інших регіонах Білорусі», — заявила партія «Білоруська християнська демократія».

Як зазначають у партії, головна мета маршів — скасування декрету N3. Організатори кампанії обіцяють до 15 березня продовжити збір підписів проти декрету.

В Оргкомітет загальнонаціональної кампанії «Ми — не дармоїди» входять партії «Білоруська християнська демократія», «Об'єднана громадянська партія», «Білоруська соціал-демократична партія», партія лівих «Справедливий світ», партія «Зелені», оргкомітет «Партії свободи і прогресу», партія жінок «Надзея», кампанія «Наш дім», а також рух «За свободу».

Раніше повідомлялося, що у Мінську близько тисячі людей протестують проти президентського декрету. Окрім Мінська на марш протесту вийшли також мешканці Гомеля.

Протестувальники вимагали від влади скасувати декрет «Про запобігання соціального утриманства», зупинити зниження реальних доходів населення, скасувати підвищення пенсійного віку та зростання плати за комунальні послуги.

Пізніше в ефірі Громадського журналіст Валерій Каліновський повідомив, що у Білорусі майже півмільйона осіб, що не мають роботи, мають сплачувати введений президентом збір за неучасть у фінансуванні державних витрат.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: